IZERSKI RESORT | apartament 2C/18 Royal Studio | widokowy z ogólnodostępną sauną
ul. Kilińskiego 2C | IZERSKI RESORT
ul. Kilińskiego 2C | IZERSKI RESORT
Zapraszamy do komfortowego, dwuosobowego apartamentu typu studio, położonego w malowniczym Świeradowie-Zdroju – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości w Górach Izerskich. To doskonałe miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje, aktywny wypoczynek oraz relaks w otoczeniu górskiej przyrody o każdej porze roku.
Apartament składa się z przytulnego salonu z częścią sypialnianą, w której znajduje się wygodne łóżko dwuosobowe, oraz nowoczesnej łazienki z prysznicem. Z okien rozciąga się piękny widok na góry, który pozwala cieszyć się wyjątkową atmosferą tego miejsca już od pierwszych chwil pobytu.
Do dyspozycji Gości przygotowano w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem, ekspresem do kawy, tosterem oraz kompletem naczyń i sztućców, dzięki czemu z łatwością można przygotować śniadanie lub ciepły posiłek. Komfort pobytu zapewniają również bezpłatne Wi-Fi, telewizor, pralka, żelazko oraz suszarka do włosów. W łazience czekają na Gości świeże ręczniki oraz podstawowe kosmetyki, takie jak mydło i szampon.
Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking oraz winda, co dodatkowo podnosi wygodę pobytu. Goście mogą także skorzystać z ogólnodostępnej SAUNY FIŃSKIEJ, mieszczącej się w budynku. Korzystanie z sauny wymaga wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu: 604 550 246.
Świetna lokalizacja sprawia, że apartament stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania uroków Świeradowa-Zdroju i Gór Izerskich. Zaledwie 5 minut spacerem dzieli obiekt od popularnej Wieży SKY WALK (Ścieżki w Chmurach) oraz Interferie Aqua Park, dzięki czemu najważniejsze atrakcje miasta są zawsze na wyciągnięcie ręki. Bliskość górskich szlaków, tras rowerowych i licznych atrakcji turystycznych sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek zarówno latem, jak i zimą.
Zapraszamy do miejsca, w którym komfortowe wnętrze, górskie krajobrazy i doskonała lokalizacja tworzą idealne warunki do niezapomnianego wypoczynku.
Prysznic
Suszarka
Pralka
Ręczniki
Kosmetyki
Czajnik
Zastawa kuchenna
Przybory kuchenne
Płyta indukcyjna
Ekspres przelewowy
Mikrofalówka
Lodówka
Toster
Telewizor
Stół
Żelazko
Świeża pościel
Duże łóżko
Sauna
Widokowy
Prywatne miejsce parkingowe
Zwierzęta akceptowane
IZERSKI RESORT | apartament 2C/18 Royal Studio | widokowy z ogólnodostępną sauną
swieradow-zdroj, ul. Kilińskiego 2C | IZERSKI RESORT
21m2-30m2
1-2 osób
1 pokoje
z psem
180 zł
IZERSKI RESORT | apartament 2C/18 Royal Studio | widokowy z ogólnodostępną sauną