Royal House – Cicha 18 – AP. 3

ul. Cicha 18

Apartament jest umiejscowiony w domu na ulicy Cichej 18. 
Opis domu: 

Dom znajduje się w bliskiej okolicy lasu, ścieżek dydaktycznych, tras single-treck jak i sklepów oraz restauracji. Bezpośredni i szybki dojazd do samej gondoli w linii prostej. Domek w około oferuje piękny ogród, miejsca parkingowe, taras oraz miejsce na grilla.
Opis apartamentu: 

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze domu. Pierwsza sypialnia wyposażona jest z duże łóżko małżeńskie komodę oraz szafę. Druga przestronna sypialnia wyposażona jest w duże łóżko małżeńskie, wielką szafę, stolik z 2 wygodnymi krzesłami oraz  ławę z telewizorem z kanałami satelitarnymi. Trzecia sypialnia z dużym łożem małżeńskim oraz pojedynczym łóżkiem znajduje się na poddaszu, do którego prowadzą schody strychowe. Przestronna łazienka z prysznicem oraz w pełni wyposażona kuchnia ze stołem z czterema wygodnymi krzesłami to również udogodnienia tego apartamentu. Dodatkowo apartament posiada taras z przepięknym widokiem na góry Izerskie – na tarasie czeka stolik kawowy i czyste powietrze. Prywatne miejsce parkingowe przed budynkiem. We wszystkich oknach są zasłony.

 

OBECNIE BRAK INTERNETU!

Kalendarz dostępności

Rezerwuj on-line

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation