Zainwestuj

w Świeradowie Zdroju

Royal Aparts to nie tylko doskonała propozycja wypoczynku w wysokiej klasy apartamentach. To także możliwość pomocy w atrakcyjnej lokacie kapitału. Nasza oferta kompleksowego zarządzania nieruchomościami pozwala czerpać zyski z inwestycji bez udziału właściciela.

Pomożemy wybrać odpowiedni lokal do wynajmu lub zaopiekujemy się apartamentem, który już posiadasz. Zadbamy o profesjonalną obsługę gości i utrzymanie nieruchomości w nienagannym stanie, zajmiemy się także pozyskaniem klientów z różnych źródeł i obsługą marketingową oraz reklamową.

Wygoda i bezpieczeństwo

Lokata kapitału

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto w wynajmie apartamentów widzi realną szansę na stałe źródło dochodu oraz zabezpieczenie przyszłości, np. na emeryturze. Możesz komfortowo wypoczywać, kiedy tylko masz na to ochotę i dodatkowo zarabiać, kiedy nie ma Cię na miejscu.

Oddając zarządzanie swoją nieruchomością w nasze ręce, stawiasz na pewnego partnera, który zadba o to, abyś na wynajmie zarobił jak najwięcej, nie poświęcając na to czasu.

obrazek atrakcje

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation

Reservierung der Wohnung

Wählen Sie einen Standort

Wir bedienen unsere Apartments über Zwei getrennte Reservierungssysteme, bitte wählen Sie also Ihren bevorzugten Apartmentstandort. Die Liste der Wohnungen und die Karte finden Sie hier. Sie können eine Wohnung direkt auf ihrer Website buchen.

Cicha Straße
Zakopiańska 22 Straße
11 Listopada 22,26 Straße
Polna 26,27 Straße

Buchnung

Sienkiewicza 9 Straße

Buchnung